فروشگاه سنگ نمک زیماسالت

خرید سنگ نمک

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که بدون وسایل رفاهی الکترونیکی مثل موبایل، کامپیوتر، تلویزیون، ماکروویو و نظایر آن‌ها زندگی کردن مشکل و حتی گاهی غیرممکن است ولی همه این وسایل رفاهی با وجود امکاناتی که برای ما ایجاد می‌کنند، مشکلات و زیان‌های غیرقابل جبرانی را به همراه دارند، زیرا این وسایل یون‌های مضر در محیط آزاد می‌کنند که ازدیاد این یون‌ها در محیط برای سلامتی انسان بسیار خطرناک است.

طبق آخرین تحقیقات علمی، بلورها و سنگ‌های نمک به‌عنوان یکی از منابع مولد طبیعی یون مفید (ذرات باردار) شناخته شده‌اند. گرم شدن این سنگ‌ها خاصیت تولید یون‌های مفید را تشدید کرده و باعث پاکسازی فضای اطراف و شارژ مجدد این سنگ‌ها می‌شود. محققین دانشگاه برکلی کالیفرنیا دریافتند که میزان مشخصی یون مفید می‌تواند باکتری‌های مضر در هوا را از بین ببرد و از بروز بیماری‌های عفونی پیشگیری کند. بنابراین برای جلوگیری از خطرات موجود باید مقدار یون مفید در فضا را بالا برد. استفاده از آباژور سنگ نمک در بالا بردن مقدار یون‌های مفید در فضای تنفسی می‌تواند بسیار مؤثر باشد. این فرایند باعث تنظیم ضربان قلب، غدد فوق کلیوی، تیروئید و.. می‌شود و خطرات ناشی از بالا بودن یون‌ها و امواج مضر را کاهش می‌دهد.

یکی از مهم‌ترین تأثیرات چراغ‌های سنگ نمک این است که می‌تواند نمک موردنیاز بدن را تأمین کند و میل شما را به خوردن نمک کم کند. روشن بودن این چراغ در محیط منزل بسیار مؤثر است به طوری که استفاده از آن آرامش خاصی به انسان می‌دهد و باعث می‌شود فرد خواب آرامی داشته باشد.

 

آدرس فروش سنگ نمک در مشهد

فروشگاه سنگ نمک زیماسالت در شهر مشهد نخریسی ، خیابان امام رضا ، خیابان امام رضا۲۴ (عنصری۷/۵) ، پلاک ۰ ، طبقه همکف – بازارچه هتل درویشی – واحد گالری زیماسالت واقع شده است. ما در زیماسالت سنگ نمک را از معدن های بکر و ناب ایرانی تهیه و با تراش های مخصوص به چراغ های سنگ نمک تبدیل می کنیم.

 

چرا چراغ سنگ نمک زیماسالت؟

سنگ نمک‌های زیماسالت زمین توسط تجهیزات روز دنیا و زیر نظر مهندسان خبره تولید می‌شوند. تمام محصولات این مجموعه از سنگ نمک طبیعی تولید شده‌اند، حتی پایه‌های چوبی محصولات نیز از بهترین چوب‌های طبیعی تهیه می‌شوند.

از ویژگی‌های متمایز این مجموعه می‌توان به تنوع محصول، عرضه گسترده و خرید آسان محصولات اشاره کرد. تاکنون بیش از 20 مدل مختلف چراغ سنگ نمک طراحی و تولید شده است که می‌تواند گستره وسیعی از سلایق مشتریان را پوشش دهد. محصولات جدید نیز هر ماه به فهرست اقلام مجموعه اضافه می‌شود. همچنین شعبه‌های مختلف زیماسالت زمین در نقاط مختلف کشور، نمایشگاهی دائمی از محصولات را ایجاد کرده است.