فروشگاه سنگ نمک زیماسالت

دنیای امروز ما بدون وسایل رفاهیِ الکترونیکی مانند موبایل، کامپیوتر، تلویزیون، ماکروویو و نظیر آن‌ها، قابل تصور نیست. اما این وسایل رفاهی باوجود امکاناتی که برای زندگی ما ایجاد کرده‌اند، مشکلات و زیان‌های غیرقابل جبرانی را نیز به همراه دارند. آن‌ها یون‌های مضری تولید می‌کنند که وجود آن‌ها در محیط، برای سلامت ما بسیار خطرناک است.

سنگ نمک‌های نجات‌بخش

طبق آخرین تحقیقات علمی، بلورها و سنگ‌های نمک به‌عنوان یکی از منابع مولد طبیعی یون مفید (ذرات باردار) شناخته شده‌اند. گرم شدن این سنگ‌ها باعث تولید یون‌های مفید بیشتر، پاک‌سازی فضای اطراف و شارژ دوباره این سنگ‌ها می‌شود.

محققین دانشگاه برکلی کالیفرنیا دریافته‌اند که میزان مشخصی یون مفید می‌تواند باکتری‌های مضر در هوا را از بین ببرد و از بروز بیماری‌های عفونی پیشگیری کند. بنابراین برای پاک‌سازی محیط از ذرات مضر، بهتر است با روش‌های گوناگون، مقدار یون‌های مفید موجود در فضا را بالا ببریم.

استفاده از آباژور سنگ نمک در بالا بردن مقدار یون مفید در فضای تنفسی بسیار مؤثر است. این فرایند باعث تنظیم ضربان قلب، غدد فوق کلیوی، تیروئید و.. می‌شود و خطرات ناشی از حضور یون‌ها و امواج مضر را کاهش می‌دهد.

یکی از مهم‌ترین تأثیرات چراغ‌های سنگ نمک این است که می‌تواند با تأمین نمک موردنیاز بدن، میل شما را به خوردن نمک کم کند. از طرفی، روشن بودن این چراغ در محیط خانه آرامش خاصی به شما می‌بخشد و باعث می‌شود خواب آرامی را تجربه کنید.

سنگ نمک چه خواصی دارد؟
بیشتر بخوانید

زیماسالت، «میراث ایران زمینِ» سابق

سنگِ نمکِ میراثِ ایران زمین، پس از 14 سال فعالیت اکنون با نام زیماسالت به فعالیت خود ادامه می‌دهد. اما دلیل این تغییر نام چه بود؟

در دنیای دیجیتال امروز که همه ما شتابان به ناکجاآبادی آرمانی می‌رویم، هیچ لحظه‌ای تکرار لحظات قبل نیست و همه‌چیز در حال تغییر است. در چنین دنیایی، با تغییر مشتریان و بزرگ‌تر و دگرگون شدن شرایط بازار، موازنه برند و مخاطب گاهی از تعادل خارج می‌شود. در چنین موقعیتی، برندی زنده خواهد ماند که در برابر این تحولات چابک باشد.

نام زیبای «میراث ایران زمین» برای کسب‌وکار ما، در بازاری که خود عرض، طول و عمق آن را توسعه داده‌ایم، نیازمند تحول بود. ما باید منطبق بر قوانین و شرایط جدید بازار، برندی ملی و بین‌المللی را به مخاطبین جدید خود ارائه می‌کردیم.

با این‌حال ارزشی که در نام «میراث ایران زمین» سرمایه‌گذاری شده، هویتی است که در زیما امتداد پیدا کرده است. خدمات، کیفیت و سازمان همان است که در میراث ایران زمین شکل گرفته بود. با این‌حال معتقدیم تغییر نام، تنها جابه‌جایی چند واژه یا حرف نیست؛ بلکه گاهی تلاشی است برای باز آزمایی اهداف، رؤیاها و زندگی دوباره برند.

مأموریت ما در زیماسالت مانند گذشته، دریافت، بهینه‌سازی و ارائه موهبت‌هایی است که از طبیعت دریافت کرده‌ایم. ما همچنان و مانند گذشته مزایای شگفت‌انگیز سنگ نمک طبیعی را در اختیار همراهان خود قرار می‌دهیم تا آن‌ها از طریق این سنگ‌های جادویی، حس حضور در طبیعت را در خانه لمس کنند و سطح سلامت خود را افزایش دهند.

زیما لغتی است اَوِستایی به معنای زندگی، حیات جاودانه و حفاظت از زمینی که روی آن زیست می‌کنیم. زیماسالت تلاش می‌کند ارمغان‌آور بخشی از این معنا برای مخاطبان خود باشد.

چرا سنگ نمک زیماسالت؟

سنگ نمک‌های زیماسالت، توسط تجهیزات روز دنیا و زیر نظر مهندسان خبره تولید می‌شوند. تمام محصولات این مجموعه از سنگ نمک طبیعی مرغوب تولید شده‌اند و حتی در پایه‌های چوبی محصولات نیز از بهترین چوب‌های طبیعی استفاده شده است.

از ویژگی‌های متمایز زیماسالت می‌توان به تنوع، عرضه گسترده و خرید آسان محصولات اشاره کرد. در مجموعه ما، تاکنون بیش از ۲۰ مدل مختلف چراغ سنگ نمک طراحی و تولید شده است که می‌تواند گستره وسیعی از سلایق مشتریان را پوشش دهد. هرماه محصولات جدیدی نیز به فهرست اقلام مجموعه اضافه می‌شود. شما می‌توانید در شعبه‌های مختلف زیماسالت، نمایشگاهی دائمی از محصولات ما را مشاهده کنید.

  مشخصات سنگ نمک زیماسالتِ اصل

سنگ نمک‌های زیما، دارای خواص و ویژگی‌هایی هستند که آن‌ها را از نمونه‌های مشابه متفاوت و قابل‌تشخیص می‌کند.

۱. ابعاد هندسی به دلیل تولید با دستگاه‌های پیشرفته کامل و متقارن هستند.

۲. زیما از متراکم‌ترین و زیباترین سنگ نمک‌ها از معادن مختلف برای تولید استفاده می‌کند.

۳. در سایت زیما از هر محصول جداگانه عکاسی می‌شود. آنچه برای مشتری ارسال می‌شود دقیقاً همان محصولی خواهد بود که او از روی سایت انتخاب کرده است.

۴. برای پایه‌های چوبی چراغ‌های سنگ نمک زیما، از بهترین چوب راش گرجستان یا کانادایی استفاده می‌شود.

۵. سیم، پاترم، کلید و لامپ این چراغ‌ها کاملاً استاندارد و دارای بالاترین کیفیت است.

۶. بسته‌بندی به نحوی طراحی شده که محصولات آسیبی نبینند و اگر در طی مراحل ارسال، تا رسیدن به دست مشتری کوچک‌ترین آسیب به محصول ارسال‌شده وارد شود، محصول جایگزین بدون قید و شرط و با هزینه مجموعه زیماسالت، برای مشتری ارسال می‌شود.

فروش سنگ نمک‌های زیماسالت در مشهد

فروشگاه سنگ نمک زیماسالت در شهر مشهد ،شهرک غرب ،بلوار الهیه ،الهیه 25 ،اولین کوچه سمت چپ ،بین باغشنی 7 و 9 ،مجتمع تجاری زیتون ،واحد 4 واقع شده است. هنر زیماسالت، تهیه و تراش سنگ نمک‌های به‌دست‌آمده از معدن‌های بکر و ناب ایرانی و تبدیل آن‌ها به آثار هنری در قالب چراغ‌ها و آباژورهای سنگ نمک است.

فروشگاه
بیشتر بخوانید