سوالات متداول

درباره محصول

جنس این چراغ‌ها چیست؟

تمام محصولات میراث ایران زمین از سنگ نمک طبیعی و ایرانی تهیه و پرداخت شده است. همچنین پایه‌ها از چوب طبیعی آماده شده و در سایر تجهیزات مانند سیم و لامپ از محصولات استاندارد و درجه یک استفاده شده است.

منبع تغذیه این چراغ‌ها برق شهری است؟

بله، بیشتر محصولات میراث ایران زمین با برق شهری کار می‌کنند و مانند سایر آباژورها از برق 220 ولت استفاده می‌کنند. برخی از محصولات نیز بدون لامپ و به‌صورت شمعدان عرضه می‌شوند که توضیحات تکمیلی در داخل وب‌سایت و ذیل هر محصول ذکر شده است.

آیا امکان خرید دو محصول مشابه وجود دارد؟

خیر. محصولات میراث ایران زمین از سنگ نمک طبیعی ساخته شده‌اند، به همین دلیل هیچ دو محصولی شبیه هم وجود ندارد. در واقع این محصولات از نظر نقش‌های روی سنگ منحصربه‌فرد هستند. به همین دلیل مشتری دقیقاً همان محصولی را دریافت می‌کند که پیش‌تر عکس آن را داخل وب‌سایت مشاهده کرده است.

آیا امکان اخذ نمایندگی وجود دارد؟

بله، برای این کار می‌توانید از داخل وب‌سایت و برگه درخواست نمایندگی فرم موردنظر را تکمیل کنید یا با شماره‌های درج شده تماس بگیرید.

 

ارسال محصول

نحوه ارسال محصولات به چه صورت است؟

محصولات خریداری شده توسط شرکت تیپاکس و طبق قرارداد منعقد شده با این شرکت به آدرس خریدار ارسال می‌شود. سلامت فیزیکی محصول تا زمان تحویل به مشتری توسط میراث ایران زمین تضمین می‌شود. هزینه ارسال در هر استان متغیر است اما خریدار تنها بخشی از هزینه پست را پرداخت می‌کند.

آیا ارسال بین‌المللی هم دارید؟

بله. لطفا از طریق فرم تماس با ما پیام بگذارید.

مدت‌زمان دریافت محصول چند روز هست؟

تحویل محصول در تمامی کشور 3 تا 5 روز کاری خواهد بود و با توجه به دوری یا مرکز استان متفاوت است. جمعه و سایر روزهای تعطیل رسمی روز کاری محسوب نمی‌شوند.

 

 

پرداخت

نحوه پرداخت مبلغ سفارش چگونه است؟

مبلغ محصول را می‌توانید از طریق درگاه‌های امن معرفی‌شده در داخل سایت پرداخت کنید. در غیر این صورت می‌توانید با هماهنگی با مسئولان فروش در سایت، مبلغ را به‌صورت کارت به کارت واریز کنید. توجه داشته باشید که پیش از تکمیل فرایند پرداخت، خرید شما نهایی نشده است.

آیا پرداخت آنلاین قابل‌اطمینان هست؟

میراث ایران زمین تلاش می‌کند با استفاده از فناوری‌های روز و پیشرفته و بهره از درگاه‌های پرداختِ امنِ بانک‌های معتبر خریدی ایمن برای مشتری فراهم کند. در حال حاضر میراث ایران زمین از درگاه امن بانک سامان استفاده می‌کند.

 

تعویض محصول

آیا امکان تعویض محصول وجود دارد؟

هرگونه تعویض کالا، در شرایط بسیار خاص، تنها با پرداخت هزینه‌های ارسال توسط مشتری امکان‌پذیر خواهد بود.

آیا امکان بازگرداندن محصول وجود دارد؟

در موارد بسیار خاص و تنها در مواردی که نمایندگی میراث زمین در شهر موردنظر وجود داشته باشد، مشتری می‌تواند به‌صورت حضوری محصول را بازگرداند. در غیر این صورت تمام هزینه‌های جانبی مانند پست بر عهده مشتری است. بازگرداندن کالا تنها با هماهنگی مسئول فروش امکان‌پذیر است.

برای ثبت سفارش باید در سایت عضو شد؟

بله، وب‌سایت میراث ایران زمین تلاش کرده فرایند خرید را تا حد امکان تسهیل کند اما برای حفظ امنیت مشتری و خرید ایمن، باید ثبت‌نام انجام شود.

آیا امکان رهگیری سفارش وجود دارد؟

بله، وب‌سایت امکاناتی را برای رهگیری سفارش فراهم کرده است. همچنین شماره‌های درج‌شده در وب‌سایت پاسخگوی مشتریان است.